Hakkında Bilinmeyen
14.600 Lira Maaşla 7. Derece Kadrolu Memur Alımı Online Başvuru Alınacak

admin

admin

  • 15 Ağustos 2022
  • 1.725 kez görüntülendi.
Hazine ve Maliye Bakanlığı yeni kadrolara memur personel alımı yapacak. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı için Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 7. Derece kadrolara başvurular alınacak. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Uzman Yardımcılığı için sınav yapılacak. GİH sınıfı 7. Derece kadrolara memur atama başvuru iş ve işlemlerine dair tüm detayları bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte detaylar.

Özelleştirme İdaresi memur alımı (genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir. 2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu KPSS’den birinden en az 80 puan isteniyor.

 

Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı mezuniyet şartları

Başvuru yapabilmek için Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler mezunu olmak gerekiyor. Puan türleri itibarıyla da KPSSP14, KPSSP19, KPSSP22, KPSSP24, KPSSP39, KPSSP44 isteniyor.

Memur maaşları ne kadar olacak?

Özelleştirme İdaresi memur alımı Genel İdari hizmetler sınıfı 7. Derece kadrolara olacak. Bu kapsamda kadrolu uzman yardımcısı maaşı bekar memur için 14 bin 600 liradır. Evli ve eşi çalışmayan memur ayrıca aylık 758 TL eş yardımı ve 1 çocuk için de 166 TL çocuk yardımı almaktadır.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Adaylar Hazine ve Maliye Bakanlığı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı memur alımı için başvurular 8 ile 19 Ağustos 2022 tarihleri arasında online olarak yapılacak. Başvuru ekranı açıldığında İŞ İLANLARI KARİYER olarak sizleri ayrıca tekrar bilgilendireceğiz. İşte başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/zellestirme-idaresi-memur-alimi.pdf

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ