Hakkında Bilinmeyen
Aile Bakanlığı 45 Yaş Sınır B Ehliyetli Temizlik Personeli Alımı

  • 28 Ağustos 2022
  • 624 kez görüntülendi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda 45 yaş sınır geçici süreli kadroda B ehliyetli temizlik personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR Resmi Web sayfasında yayınlanan olacağına göre Aile Sosyal Hizmetler bakanlığına bağlı Aydın ili Karpuzlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici süreli kadroda 45 saat sınır B ehliyetli 4 temizlik personeli alınacaktır.

Karpuzlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 30 Ağustos 2022 tarihine kadar Yenimahalle 18 sokak numara 7/A Karpuzlu Aydın adresine yapacaklardır.

Temizlik personeli alımında adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir

 

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 20 – 45 yaş arasında olmak, Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Affa uğramış olsalar bile belli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl ve bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Başvuru tarihine kadar en az 6 ay boyunca Karpuzlu ilçesinde ikamet etmiş ve halen karpuzu da ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ