Hakkında Bilinmeyen
Ev Fiyatlarında %25 indirim Müjdesi

  • 20 Ocak 2017
  • 566 kez görüntülendi.
Ev Fiyatlarında %25 indirim Müjdesi

Ev Fiyatlarında %25 indirim Müjdesi
Emlak Konut Türkiye’nin en çok ev sahibi yapan kuruluşları arasındadır. Büyük ödeme olanakları ayrıcalıklı seçenekleri ile her geçen gün Emlak Konut GYO’ ya olan talep artmaktadır. 2016 yılında ev almak isteyenlere uygulanmakta olan 0,70 faiz oranı ve 120 ay ödeme imkanı bu sene Ülkenin yatırıma olan ihtiyacı piyasaların dar bir boğazdan geçiyor olması nedeniyle yeni bir konsorsiyum düzenlenmiştir. Piyasada emlak alımlarında uygulanan ortalama 0,90 faiz oranı 0,50 ye düşürülecek ve 120 ay olan ödeme seçeneği 240 aya çıkartılarak ortalama ev fiyatlarında %25 indirim sağlanmış olacaktır. Firmanın ev fiyatının 4 te birini karşılaması anlamına gelen bu çalışmanın oldukça etkili olacağı düşünülmektedir.
Bu kampanya 15 bin konut için planlanmakta olup diğer firmaların katılımı ile yaklaşık olarak 50 milyar TL lik bir gelir elde edilmesi beklenmektedir. Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ” Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz kampanyasıyla ağustos ayında 2 bin 547 adet bağımsız bölüm karşılığı 1 milyar 960 milyon TL değerinde satış gerçekleşti. Bir ayda ilk 7 ayın toplamı kadar satış yaptık” diyerek kararlılığını ifade etmişlerdir.
Emlak Konut 2016 yılında 10,053 konut satmış 7 milyar 329 milyon TL gelri elde etmişti.Bu yıl 8 milyar TL lik beklentileri mevcuttur. Ev sahibi olmak isteyenler için 2017 yılının ilk müjdeli haberi olarak görülen uygulama bir çok kişi tarafından olumlu bir çalıma olarak görülmektedir. Avrupa’da 30 yıl vade ile ev sahibi olunduğu bilinmekte olup vadenin Üllkemizde 20 yıla çıkartılmasının gerekliliği piyasaların canlandırılmasına etki edeceği savunulmaktadır
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ