Hakkında Bilinmeyen
Fatih Terim corona virüsüne yakalandı Fatih terim kaç yaşında

admin

admin

  • 23 Mart 2020
  • 426 kez görüntülendi.
Fatih Terim’in corona virüs açıklaması yaptı

Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere diye açıklama yaptı.

Galatasaray’da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından alarma durumuna geçildi. Albayrak’ın aynı zamanda yakın arkadaşı da olan Sarı Kırmızılılar’ın teknik direktörü Fatih Terim de tedbir amaçlı olarak test yaptırdı.

FATİH TERİM KAÇ YAŞINDA?

Teknik direktör ve eski futbolcu Fatih Terim 4 Eylül 1953’te Adana’da doğdu. (Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim 67 yaşındadır)

Galatasaray Spor Kulübü ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ta  da koronavirüs şoku yaşıyor. Başarılı yönetici daha önce koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılmış, ilk testi negatif çıkmış ikinci testi ise pozitif çıkmıştı. Albayrak’a bir şok haber de eşinden geldi. Abdurrahim Albayrak’ın eşi Şükran Albayrak’ın da corona virüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Bu gelişmeleri Galatasaray Kulübü doğrularken, Sarı Kırmızılı ekipte kırmızı alarma geçildi. Albayrak’ın aynı zamanda yakın arkadaşı da olan tecrübeli teknik adam Fatih Terim de tedbir amaçlı olarak corona virüs testi yaptırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ