Hakkında Bilinmeyen
Fenerbahçede Ayrılık Açıklaması

  • 18 Mart 2017
  • 535 kez görüntülendi.
Fenerbahçede Ayrılık Açıklaması
Fenerbahçe Teknik Adam Dıck Advokad

Fenerbahçede Ayrılık Açıklaması

Fenerbahçenin Hollandalı teknik direktörü Dick Advocat sezon sonunda ayrılacağını açıkladı. Reknik adam konuşmasında “Fenerbahçe’den sezon sonunda ayrılıyorum. Ben bu kararı almasaydım yönetim zaten alacaktı ” dedi

Teknik adam Advokad”Kararımı aldım ve yönetimle paylaştım. Sezon sonu buradan ayrılacağım. Bu sadece Fenerbahçe’den ayrılacağım anlamına gelmeyecek, mesleğime de son noktayı koyacağım” dedi.

Kendisine yönlendirilen eleştiriler konusuna değinen Dick Advocad “Eleştiriler futbolun bir parçası. Bununla ilgili sorunum yok. Şunu belirtmeliyim, bir hoca olarak yapmak istediklerimiz kolay değildi. Buraya geç geldik. Dengeli bir kadromuz yoktu, bu hala geçerli. Eğer başkasının bu işi daha iyi yapacağı düşünülüyorsa o zaman ben buradan vedalaşıp giderim. Kendim için burada değilim. Yönetimle iyi bir ilişkim var. Onlara ne düşünüyorsam dürüstçe söylüyorum. Hislerimiz düşüncelerimiz onlarla aynı” ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor maçını  da değerlendiren Advocat “Yenmemesi gereken goller yedik . Bahanemiz yok. Bazı oyuncularımızın hala fiziksel olarak yeterli olmadığını görüyoruz. Son 5 maçtır yenilmiyorduk. Maçın son 25 dakikası yine fena değildi. Karşılaşmada 3-3’ü ve 4-3’ü bulabilirdik. Yanlışlar var. Ben de suçluyum ama fitness anlamında değil. Sorun bu değil bence. Yönetim sorunun ne olduğunu biliyor. Size saygılıyım ama bunu burada açıklamam doğru olmaz. Ayrıca Kjaer ve Lens gibi iki harika oyuncumuz bizimle değildi ” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ