Hakkında Bilinmeyen
Hanife Gürdal’ın yeni sevgilisi Furkan Alkoç ile resimleri

  • 08 Ekim 2017
  • 2.727 kez görüntülendi.
Hanife Gürdal’ın yeni sevgilisi Furkan Alkoç ile resimleri
Televizyonda Zuhal Topal’ın İzdivaç programında koca ararken ünlenen gelin adayı Hanife, yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş resimlerinni paylaşarak aşkını herkese gösterdi.
izdivaç programında gelin adayı Hanife, televizyonda olmasa da de instagram’ı çok sık kullanmaya başladı. Sosyal medya üzerinde her yaptığı takip edilen Hanife aradığı damat adayını sonunda bularak resimlerini yayınladı

Zuhal Topal ve Esra Erol’un programlarında damat adayı arayan Hanife gönlünü Furkan Alkoç isimli gence kaptırdı. Beraber gezip tozarak günlerini gün eden ikili, son olarak sarmaş dolaş ve el ele fotoğraf paylaşıp aşklarını herkese ilan etti.

İşte Hanife ve yeni sevgili Furkan Alkoç’un resimleri

Hanife Gürdal Kimdir? 1995 İzmir doğumlu olan Hanife Gürdal okul olarak liseden mezunudur. Hanife Gürdal, Zuhal Topal’ın SUNDUĞU zdivaç programında kendisine talip olarak gelen her damat adayına hayır diyerk şöhreti yakalamıştır. Programının bitmesi ile ününü korumaya devam eden Hanife Gürdal, Aşkı Roman dizisinin kadrosuna da oyuncu olarak girmişti.r. Program ve oyuncu olarak yer aldığı Aşkı Roman dizisinin yanı sıra Hanife Erdal, yüzlerce takipçisi bulunan sayfasında ünlülere ilişkin reklam paylaşımları yaparak gelir sağlaöamktadır..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ