Hakkında Bilinmeyen
Instagram’da Canlı Yayın Dönemi

  • 25 Ocak 2017
  • 658 kez görüntülendi.
Instagram’da Canlı Yayın Dönemi
canlı yayın

Instagram’da Canlı Yayın
Twitter dan sonra Instagram’da canlı yayın özelliğini devreye aldı. Instagram Live olarak kullanıcıların hizmetine sunulan canlı yayın uygulaması şimdiden merak konusu oldu. Akıllı telefonlarda en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi olan Instagram perıscop ile yaygınlaşan canlı yayın uygulamasını kendi programlarını entegre etmiştir.
Instagram’da özellikle bir çok ünlünün hesapları bulunmaktadır. Kendi ile ile ilgili merak edilen konuları ve kendi özel resimlerini paylaşmaları ile tanınmış bir programdır. Instagram Live uygulaması takipçileri tarafından hızlı bir şekilde öğrenilerek uygulanmaya başlanmıştır .Bu uygulamayı kullanmak için Instagram 10,0 ve üzeri güncellemelerin yapılmış olması gerekmektedir.
Instagram Live ile canlı yayın şimdilik keşfet sekmesi ile tüm kullanıcılar tarafından görülmektedir. Kullanıcıyı takip etmeye kişiler da canlı yayını izleyebilmektedir. Bu durumun uygulamanın yaygınlaşması için yapıldığı ve bir süre sonra sadece takip edilen kişilerle sınırlandırılacağı konuşulmaktadır .
Son gelişmelere eşiğinde Instagram’da silinebilen fotoğraf gönderme uygulaması da hayata geçirildi. herkes ile paylaşılmayan direkt mesaj ile gönderilen resimler gönderen tarafından silinebilecektir. Ayrıca ekran görüntüsü alındığında kullanıcıya bilgi gidecek video tekrar izlenirse bilgi verilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ