Antalya gecelik bayan arkadaş izmir otele gelen bayan arkadaş petshop Mersin eve gelen bayan
Hakkında Bilinmeyen

İş Bankası bombayı patlattı: 2 bin 500 TL üzeri maaş alanlar yararlanabilecek! Maaş ek para veriliyor

  • 02 Eylül 2022
  • 1.699 kez görüntülendi.

 

Özel bankalar arasında olan İş Bankası’ndan güzel haber geldi. Bankalar son dönemlerde promosyon yarışına girdi. Emeklileri kendi bünyesine katmak isteyen İş Bankası yeni kampanyayı duyurdu.

İş Bankası emeklilere maaşlarına ek promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Buna göre 2 bin 500 TL ve üzeri maaş alanlara 7 bin 500 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında maaş alanlara 6.250 TL, 0 ile 1.499 TL arasında maaş alanlara ise 5 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Banka başvuruların nasıl yapılacağını açıklarken, ödeme miktarlarını şu tablo ile paylaştı:

Banka, resmi web sayfası üzerinden yayımladığı duyurusunda, “Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesi kazanıyor! Üstelik emekli tanıdığını getiren İş Bankası müşterilerine, 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan!” ifadesini kullanarak detayları aktardı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Şubeye gitmeden İşCep, İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak emekli maaşınızı İş Bankası’na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke bulunmuyorsa, maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleriniz için şubelere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaş taşıma ve promosyon başvurusu için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

Ayrıca şubeye gelmeden, e-Devlet’ten banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet’e İnternet Şubesi ve İşCep aracılığıyla herhangi bir şifreye gerek duymadan giriş yapabilirsiniz. Maaş taşıma işleminiz ardından İşCep, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve İş Bankası şubeleri aracılığı ile talimatlarınızı hızlıca verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ