Hakkında Bilinmeyen
İzmir Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi

  • 19 Ocak 2017
  • 775 kez görüntülendi.
İzmir Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi
izmir adliyesi

İzmir Adliyesi Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Tarihi

CTE sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu. İzmir Adliyesinde görevlendirmek üzere resmi internet sitesinden (izmir.adalet.gov.tr) alımı yapılacağı duyurulan sözleşmeli personel alımı sonuçları 20 Ocak 2017 tarihinde açıklanacaktır.
Yapılan duyuruda ” CEZA İNFAZ KURUMLARINA ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL SINAVINA İLİŞKİN DUYURUDUR Komisyonumuza bağlı Ceza İnfaz Kurumları için sözleşmeli personel pozisyonunda istihdam edilmek üzere alınacak infaz ve koruma memuru, ceza infaz kurumu katibi ve şoför unvanları için yapılacak olan sınav başvurularının sonuçlarını ve KPSS puan sıralamalarını gösterir Aday Tespit Listeleri, Komisyonumuzun 18/01/2017 tarih ve 2017/78 numaralı kararı gereğince 20/01/2017 tarihinde ilan edilecektir İlgili pozisyonlar için Komisyonumuza başvuran tüm adaylara ilanen duyurulur. 18/01/2017″ denilmiştir.
Dana önce sözleşmeli personel alımı sonuçlarının açıklanma tarihi bu tarihten evvel bir dönemi işaret etmekteydi ancak son açıklamada net tarih 20 Ocak olarak açıklandı. Kurumun resmi internet sayfasından ilgili duyuruya ulaşabilir güncel sonuçlar açıklandığında buradan öğrenebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ