Hakkında Bilinmeyen
Kadın Dizisi

  • 26 Eylül 2017
  • 1.062 kez görüntülendi.
Kadın Dizisi
yerli dizi

Kadın Dizisi 1 Bölüm 

“KADIN” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan dizide Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik ediyor. Kadın dizisi birinci bölüm fragmanları yayınlandı ve oldukça beğeni ile karşılandı

Kadın

Fox Tv ‘nin yeni  dizisi Kadın müthiş oyuncu  kadrosu ve dikkat  çeken  senaryosuyla yayına  girmeye  hazırlanıyor. Dizi bir  japon projesi Women adlı  diziden uyarlanmıştır. Aile dizilerinin yeni bir  örneği  olarak  karşımıza çıkan bu dizi de büyük projelerde  çalışmış isimler yer  almakta. Başrolde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk yer alıyor.

Dizinin Konusu

Küçük  yaşta  annesi  tarafından terk edilen Bahar’ın hayat ile  mücadelesi  anlatılıyor. Babası  ve babaannesi  ile yaşayan Bahar küçük yaşta yalnız kalır. Sarp adında yakışıklı bir  genç ile  evlenir ve 2  çocukları  olur  fakat genç  yaşta  eşini ansızın   kaybeder. Çocuklarıyla beraber verdiği  hayat  mücadelesi bunun yanında yıllar sonra  geri  dönen annesinin geri getirdiği  kötü  anıları ile savaşı anlatılıyor.

Özge Özpirinçci

Bahar rolü ile başrol alan Özge Özpirinçci daha  önce de Melekler Korusun, Al Yazmalım, Aşk Yeniden gibi  sevilen dizilerde de iyi  bir  performans  sergilemişti. Doğal güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile  ekranların aranan yüzü  olan Özge Özpirinçci 1986 yılında dünyaya  gelmiştir. Sabancı Üniversitesinde  Yönetim Bilimleri  okumuş  fakat yoluna  oyunculuk  yaparak  devam etmeyi  tercih etmiştir.

Caner Cindoruk

Yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk 1 Ocak 1980 doğumludur. Adana’da dünyaya gelmiş burada okumuş daha sonra gaziantepdebirgemi.com oyunculuk  eğitimi  alarak bu  yönde  meslek  hayatına  devam  etmiştir. Yaprak Dökümü dizisiyle ilk kez ekranlarda tanıdığımız  başarılı oyuncu  daha  sonra   bir çok  dizide  yer  almış  ve  başrol oyunculuğu  yapmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ