Antalya gecelik bayan arkadaş izmir otele gelen bayan arkadaş petshop Mersin eve gelen bayan
Hakkında Bilinmeyen

Kişilik Testi İsim ve Doğum Tarihiyle Nasıl Yapılır

admin

admin

  • 19 Şubat 2017
  • 599 kez görüntülendi.
karakter analizi

İsim ve Doğum Tarihiyle Kişilik Analizi Nasıl Yapılır 

İnsan hayatında başına gelen iyi yada kötü hiçbir olay,bir birinden bağımsız yada tesadüfi gerçekleşmez.Allah cc. insanların yaratılış sırlarını ve kendi büyüklüğünü doğru anlayabilmemiz bilinçli bir hayat sürdürebilmemiz için yarattığı her varlığı ve varlıkların yaşam sürecinde olup bitenleri bir sebep ve sonuç ilişkisi içinde meydana getirmiştir.Kainattaki hiç bir şey başı boş, gelişi güzel var olmamıştır mutlak bir amaca bağlı olarak var olmuştur.

İnsan taşıdığı ismin hem manasını hem de rakamlarla temsil ettiği grubun özelliklerini taşır. Yalnız burada dikkat etmemiz gereken konu nüfuz kağıdında geçerli olan değil toplumda bilinen isim yada lakap ne ise insana tesir eden kelime odur.Eğer kişi 2 isim kullanıyorsa ikisi de analiz edilmeli değilse kullandığı isime bakılarak tahlil edilmelidir Her harfin kendi numarası vardır bu numaralar toplanarak sadeleştirilir ve tek rakam elde edilir.bu rakam ne çıkıyorsa o grubu inceleyip karakter analizini yapabilirsiniz. Toplamda 9 ayrı karakter grubu vardır her ayın kendi 9 grubu vardır doğum ayınıza bakarak dahil olduğunuz grubu okuyun. Birde özel şans dediğimiz değişmez rakam 11. grup vardır. 11. gruba dahil olanlar için ay farkı yoktur.

Harfler  ve sayıların tablosu

A-H-O ve Y 1 rakamına denk gelirken , B-I-P ve Z harfleri 2 rakamına denk gelmektedir. İsminizin harfleri hangi rakama denk geliyorsa o rakamlar toplanır  .Toplaç çift haneli bir rakam ise o rakamlarda kendi içinde toplanarak tek rakam bulunmaya çalışılır

1 A H O Y
2 B I P Z
3 C İ R
4 Ç J S
5 D K Q Ş
6 E L T
7 F M U
8 G N Ü
9 Ğ O  V W X

 

Önce isim ve soy isim yazılır sonra hangi numaraya aitse numaralar harfin altına yazılarak toplanır çıkan sonuç 9 dan büyük ise iki rakam toplanarak sadeleştirilir bu sizin aynı zamanda grup numaranızdır. Yalnızca 11 numara sadeleştirilmez ve 11. gruba aittir.Hangi ayda doğmuş olursanız olun 11. grubun özelliği değişmez.

Örnek  E M E L   S A K L I

6 7 6 6   4 1 5 6 7    sonuç 43 eder sadeleştirerek tek rakamı bulalım 4 ile 3 ün toplamı 7  doğum tarihi 2.ay  yani Şubat ayının 7. grubu Emel Saklı’yı temsil ediyor.

Şimdi bu hesaba göre doğum tarihine bakarak Emel Saklı’nın karakter analizini şubat ayının 7. grubunda yapacağız.

7.Grup Şubat (  Zeki,  Hassas, Zarif )

Zeki ve hassas insanlardır.Hassasiyetleri ve duygusal yapılarıyla  lider özelliklerini çok başarılı bir şekilde dengelerler.Onları her zaman coşkulu ve hayat dolu görürsünüz. Olağanüstü pratik zekalarıyla neredeyse imkansızı başarabilecek güçtedirler. Sıradan ve basit işlerle uğraşmayı hiç bir zaman tercih etmezler.Sürekli hareket halinde olmaları düşüncelerindeki yüksek idealleri gerçekleştirmek için giriştikleri ve hayatları boyunca bitmeyecek bir faaliyetin göstergesidir.Tavır ve davranışlarında daima bir çekicilik ve kişiliklerinde insanları kendilerine hayran bırakan bir zarafet vardır. Duygusal ve samimi yapılarıyla ve lider özellikleriyle kitleleri peşinden sürüklemek konusunda doğal bir yeteneğe sahiptirler. Kafalarına koydukları her işi başarabilecek özelliğe sahip oldukları gibi,sanatsal faaliyetlere yatkın insanlardır.Dostlarıyla birlikte eğlenmekten zevk alır ve her ortama çabuk uyum sağlarlar.

Özgürlüklerini aşırı derecede düşkün olan bu kişiler kendi işini kurmak için daima fırsatları kollarlar.Eşlerine karşı merhametli ve tutkuyla bağlıdırlar.

NOT :Bu örnek haricinde diğer gruplara yönelik çalışmalarımızı devam etmektedir.Şimdilik testlerinizi yaprak rakamlarını tek haneye ( 11. gruplar hariç )düşene kadar sadeleştirin ve not edin .Ocak ayı 1 den 9 a kadar grupları yakın bir zamanda yayınlıyor olacağız .Sırasıyla da diğer aylar kısa bir sürede sitemizde yayınlanacaktır .Anlayışınız için teşekkür ederiz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ