Hakkında Bilinmeyen
Mehmet Asar Adele’nin Babası mı ?

  • 25 Ocak 2017
  • 979 kez görüntülendi.
Mehmet Asar Adele’nin Babası mı ?
Adele Türk mü

Mehmet Asar Adele’nin Babası mı ?
Bodrumda yaşayan Mehmet Asar öenmli bir iddiada bulundu. 1988 yılında doğan dünyaca ünlü şarkıcı Adele’in babasının kendisi olduğunu kensininden hiçbir beklentisinin olmadığını ve sadece tanışmak istediğimi belirterek açıklamalarda bulundu. Mehmet Asar saz ustası olup türkücülük mesleğini icra etmektedir.Adele bir röportajında Türk Asıllı olduğunu belirtmişti.
“Penny Adkins ile arkadaş olduk. Bir ay sonra İngiltere’ye döndü” dedi. Mehmet Asar iddiasını şöyle sürdürdü: “Adele sağ elini kaldırdığında 3 ve 4’üncü parmaklarının bitişik olduğunu gördüm. Benim sağ elimin 3 ve 4’üncü parmakları da kaldırdığımda bitişiktir. Şarkılarda yaptığı vurgular da benimkine çok benziyor. Adele’in annesini tanıdıktan sonra hiç evlenmedim. Yıllarım onu düşünmekle geçti. Şimdi Adele’in gerçekleri öğrenmesini istediğim için bunu açıklamak mecburiyetinde kaldım. Adele ve annesini Bodrum’a davet ediyorum. Gelsinler burada tatil yapsınlar, tanışalım. Adele’in babası olduğumu düşünüyorum, hissediyorum. Adele isterse onun için DNA testi bile yaptırırım. Onlardan hiçbir beklentim yok. Ben Bodrumluyum ve halim vaktim yerinde. Sadece kızım gerçekleri bilsin istiyorum.” dedi
Şuaralar müziğe 5 yıl ara verdiğini duyuran Adele Laurie Blue Adkins 5 Mayıs 1988 de Enfield, Kuzey Londra, İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 21 yaşında kazandığı 2 Grammy ( Çıkış Yapan Şarkıcı ve En İyi Kadın Vokal) ödüllüyle çok iyi çıkış yapmış Türk asıllı İngiliz soul-jazz sanatçısıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ