Hakkında Bilinmeyen
Murat Yıldırım 150 bin lira alacak

  • 15 Ocak 2017
  • 902 kez görüntülendi.
Murat Yıldırım 150 bin lira alacak
Murat Yıldırım 150 bin lira alacak

Kim Milyoner Olmak İster yarışması tüm yurtta heyecanla takip edilen ve ekranların en fazla kazandıran yarışmalarından olma başarısı ile gönüllere taht kurmuş bir programdır. Özellikle sunucuları son zamanlarda anılan Kim Milyoner Olmak İster yarışması 2000 yılında başlamış, tam 14 yıl boyunca yarışmayı Kenan Işık sunmuştu. Kenan Işık 21 Mart 2014’te geçirdiği beyin kanaması sonucu bitkisel hayata girince Zafer Ergin, İlber Ortaylı, Halil Ergün, Behzat Uygur, Haluk Bilginer gibi isimler dönüşümlü olarak sunucu koltuğuna oturmuştu. En son izleyenlerin karşısına 2014 Eylül ayında ise bayrağı Selçuk Yöntem çıkmıştı.
Selçuk Yöntem programa veda edeceğini açıklaması üzerine, programın yeni yüzü olarak sunuculuğu ünlü oyuncu Murat Yıldırım aldı. .Bir yıldır ekrandan uzak olan Murat Yıldırım geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın FaceTime programı aracılığı ile babasından istediği Faslı İmane Elbani ile nikah masasına oturmuştu Murat yıldırım’ın gazetelerde ( posta gazetesi)murat yildirim

yer alan haberlerine göre programdan aylık 150 bin lira kazanacağı iddia edlmektediri. Murat Yıldırım, en son Gecenin Kraliçesi dizisi ile bir yıl kadar önce izleyici karşısına çıkmıştı.
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrılan Selçuk Yöntem yerini sürpriz bir isme bırakıyor. Geçtiğimiz günlerde evlenen Murat Yıldırım, 17 yıldır yayınlanmakta olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmanın yeni sunucusu oldu. Haberi Instagram sayfasında paylaşan Murat Yıldırım, altına ‘Hayırlı olsun’ notunu düştü.
Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da evlenen Murat Yıldırım’ın 24 Ocakta Fas’ta da ikinci bir düğün yapacağı konuşulmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ