Hakkında Bilinmeyen
Nokia nin efsane telefonu 3310 geri geliyor

  • 24 Şubat 2017
  • 326 kez görüntülendi.
Nokia nin efsane telefonu 3310 geri geliyor
nokıa
Nokia nin efsane telefonu 3310 geri geliyor
Android işletim sistemine sahip olacak telefonun tasarımının klasik 3310 ile aynı olacagi soyleniyor.
Nokia’nın ‘yeni’ telefonu 3310’a dair detaylar netleşmeye başladı. Android işletim sistemine sahip olacak telefonun giriş segmenti olan akıllı telefon özellikleriyle gelmesi bekleniyor. En merak edilen konu ise yeni 3310’un fiyatı oldu.
Önümüzdeki gunlerde düzenlenecek olan teknoloji fuarinda yeni Nokia 3310’un detayları sır gibi saklı tutuluyor. Fakat bazı  bilgiler telefonun nasıl olacağı hakkında bazı bilgiler veriyor.
Android işletim sistemine sahip olacak telefonun tasarımının yine klasik 3310 ile aynı çizgiler taşıyacağı öngörülüyor. Hafızalara sağlam yapısıyla kazınan 3310’un, yeni modelde de aynı şekilde sağlam ve dayanıklı olacağı ifade ediliyor.
En merak edilen konulardan bir tanesi de yeni 3310’un satış fiyatı. Telefonun 75 ila 150 dolar arasında bir satış etiketine sahip olacağı öngörülüyor. Bu fiyat aralığı, telefonun teknik özelliklerinin giriş segment seviyesinde, yani düşük olacağını gösteriyor. Telefonla alakalı detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde yapılacak fuarda tanıtıldıktan sonra öğrenmiş olacağız.
Nokia 3310 modeli ile milyonlarca adet satış hacmine ulaşmış tuşlu telefonlarda pazar hakimiyetini elde etmişti.Akıllı telefonların yaygınlaşması ve dokunmatik modellerde teknolojinin hızının gerisinde kalan Nokia bu gelişim öngörüsünde bulunamayarak ciddi zararlar elde etmiştir.Şimdi meşhur modeli 3310 ile dokunmatik versiyonunda güncellme yaparak bu pazarda tutunmaya çalışacaktır .
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ