Hakkında Bilinmeyen
O Ses Türkiye Saat Kaçta ?Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 

  • 15 Eylül 2017
  • 2.004 kez görüntülendi.
O Ses Türkiye Saat Kaçta ?Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 
2018 türkiye

O Ses Türkiye Jüri koltuğuna yeni bir isim dahil oldu.

O Ses Türkiye 7. sezon ses yarışmasında bu yıl jüri  koltuğunda kimlerin yer alacağı netleşti. 7 Ekim 2017 tarihinde saat 20:00 de TV8 ekranlarında bu yılın O ses Türkiye yarışması başlamış olacaktır Eski kadrodan Hakan-Gökhan Kardeşler, Hadise ve Murat Boz’la devam kararı alındı. Geçtiğimiz sezon Ebru Gündeş’in yerini alan Sibel Can ise bu sezon yer almayacak. Sibel Can’dan boşalan koltuğa Yıldız Tilbe oturacak.. Geçtiğimiz günlerde bu haberleri internet ortamında sıklıkla gözlemledik. O ses Türkiye’de  yeni dönem jürileri kim olacağı konusunda Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Ses yarışmasındaki yarışacak adayların seçmeleri de başlamış durumda.

O Ses Türkiye’nin en büyük sürprizi Sibel Can’ın yerine Yıldız Tilbe oldu. O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda bu sene Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ve Hadise yer alacak.

O Ses Türkiye 2018 Ne Zaman Başlayacak 

O Ses Türkiye 2018 Sezonu Ne zaman başlayacak? Programın fanatikleri yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Hadise’nin şampiyon olması ile güzel bir seneyi geride bırakan yarışma 2018 sezonunda yine Tv8 ekranlarında olacak

O Ses Türkiye yarışmasının seçmeleri devam ediyor. 23-24 Eylül arasında yapılan ilk seçimlerden sonra ikinci seçmeler 4 Ekim (yarın) tarihinde yapılacak. Yani seçmeler tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın seçmelerin hemen sonrasındaki hafta başlaması bekleniyor

Tv 8 Ekranlarının vazgeçilmez  yarışması O Ses Türkiye 2017-2018  yayın döneminde de ekranlarda olmaya  devam edecek. Yedinci sezonu merakla bekleyen seyirciler için bu yıl da  sürprizlerle  dolu.

Yarışmanın jüri  kadrosunda Sibel Can yerine Yıldız Tilbe’nin geçeceği bazı  haber  kaynaklarında ise Hadise’nin yerine geçeceği söylenildi  fakat  Acun Ilıcalı konuya  son noktayı koydu.

Şimdiye  kadar  bir çok  başarılı  isimle çalışan Acun Ilıcalı kendi  sitesinden  yaptığı  açıklamada  henüz  hiç  bir  isim ile  anlaşma  yapılmadığını söyledi.

  1. Sezon: Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz

Kazanan Oğuz Berkay Fidan

  1. Sezon: Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz

Kazanan Mustafa Bozkurt

  1. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş

Kazanan Hasan Doğru

  1. Sezon: Gökhan Özoğuz, Hadise, Mazhar Alanson & Özkan Uğur, Ebru Gündeş

Kazanan Elnur Hüseynov

  1. Sezon: Gökhan & Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş

Kazanan Emre Sert kaya

  1. Sezon: Gökhan & Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz, Sibel Can

Kazanan Dodan Özer

Son sezonun kazanan ismi Dodan Özer ile Hadise olmuştu. Hadise’nin başarısına devam etmek isteyecek mi? yoksa zirve de bırakmayı mı tercih edecek? merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ