Hakkında Bilinmeyen
Survivor 12 Mayıs 2020 Ersin Korkut niye elendi başka eleme olacak mı

  • 12 Mayıs 2020
  • 133 kez görüntülendi.
Survivor 12 Mayıs 2020 Ersin Korkut niye elendi başka eleme olacak mı
Survivor Ersin Korkut adadan niçin ayrıldı. 12 Mayıs 2020 survivor ada konseyinde Acun Ilıcalı Ersin Korkut’un sakatlığından dolayı Survivor’a devam edemiyeceğini açıkladı.Ersin Korkut sakatlığından dolayı bacağına Mr çektirildi. Yapılan kontrolller sonucundaSurvivor Doktroru Metin Ersin’in yarışmaya devam edemiyeceğini söyledi. Acun da ada konseyinde Ersin Korkut’un yarışmaya devam etmememsini uygun gördü ve Ersin Korkut yarşmadan ayrıldı.

12 mayıs 2020 bu hafta Ersin Korkut ayrıldığı için başka eleme olmayacak. Haftaya tekrar dokunulmazlık oyunu oynanacak ve sms oyları bu hafta yapıldığı için haftaya sms oyları geçerli olacak.

Ersin Korkut Yarışmadan ayrılacağı için üzgün olduğunu açıkladı. Ersin adadan ayrılacağı için üzgün olduğunu fakat Annesini ve köpeği Mess’i göreceği için sabırsızlanıyorum dedi. Fakat Ersin!in köpeği Mess geçen hafta geçirdiği bir kaza sonucu öldü. Acun bu olayı ada konseyinde açıklıyamadı. Yarın akşam Ersin’le özel bir konuşma yapacağını söyleyerek Ersin’in köpeği Mess’in öldüğünü özel olarak söyleyecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ