Hakkında Bilinmeyen
Survivor 2020 den elenen Gizem Birdan kimdir

  • 29 Nisan 2020
  • 198 kez görüntülendi.
Survivor 2020 den elenen Gizem Birdan kimdir
Survivor 28 Nisan 2020 akşamı yapılan ada konseyi sonucu en az sms alan Gizem Birdan elenerek adadan ayrıldı.Ada konseyinde Sms e 6 aday kalmıştı. Gönüllülerden Gizem, Ardahan , Yasin Ünlülerden Ersin, Sercan, Yunus Emre kalmıştı. Ünlüler ve Gönüllülerden 6 adaydan en az sms alan Gizem Birdan elenerek adadan ayrıldı.

SURVİVOR GİZEM BİRDAN KİMDİR

Survivor yarışmacısı Gizem Birdan 5 Ağustos 1992’de İstanbul’da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü’nde basketbola başlayan Birdan 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı. Basketbolcu, oyuncu ve tiyatrocu olan Gizem Birdan’ın boyu 1.77’dir.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji’nden burs alarak liseyi de İstanbul’da bitiren Birdan sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa’da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son “Şahin Tepesi” adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan’ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ