Hakkında Bilinmeyen
Survivor ersin’in köpeği Mess neden öldü

  • 12 Mayıs 2020
  • 1.259 kez görüntülendi.
Survivor ersin’in köpeği Mess neden öldü
Survivor 2020’de yarışan Ersin Korkut’un dilinden düşürmediği köpeği Mes vefat etti, Acun Ilıcalı 8 nisan 2020 İnstagram canlı yayınıda yaptığı konuşmada Mess’in öldüğünü açıkladı. ersinin kardeşi ve Acun kötü haberi nasıl vereceğini düşünüyorlar. Çünkü 8 Nisan 2020 de Ersin her oyunda köpeği Mess’in ismini sayıklaıyor ve onu adeta çağırıyor.
Ersin Korkut, Survivor 2020’de iletişim ödülü kazandıktan sonra, kardeşi Erdoğan ile mesajlaştı. Konuşma esnasında köpeği Mes’i soran Ersin’e, kardeşi ‘Öldüğünü söyleyemedi.

Korkut’un çok sevdiği ve 3 senedir baktığı köpeği Mes, yarışma başladıktan bir hafta sonra araba çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Survivor 2020’de yarışan ünlü oyuncu Ersin Korkut, iletişim ödülü kazanınca, ilk işi kardeşi Erdoğan ile mesajlaşmak oldu. Ersin’in kardeşine öldüğünden habersiz olduğu köpeği Mes’i sorması dikkat çekti.

Yarışmaya gelirken köpeğini yakın dostu Mesut’a emanet eden oyuncu, kardeşine, “Mes nasıl?” diye sordu. Erdoğan Korkut ise abisine Mes’in öldüğünü söyleyemedi ve “İyi Mess’te, sıkıntı yok” demekle yetindi.

Köpeğinin öldüğünden habersiz olan Survivor Ersin’in, kardeşine, “Mesut’a söyle, iyi basın Mes’e” demesi ise yürek burktu. Korkut’un çok sevdiği ve 3 senedir baktığı köpeği Mes, yarışma başladıktan bir hafta sonra araba çarpması sonucu hayatını kaybetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ