Hakkında Bilinmeyen
Tapu kadastro memur alımı 2017

  • 07 Şubat 2017
  • 734 kez görüntülendi.
Tapu kadastro memur alımı 2017
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Memur Alımı Şubat 2017, tapu kadastro memur alım şartları,tapu kadastro genel müdürlüğü insan kaynakları,tapu kadastro memur alımı kpss puanı 2017, tapu kadastro memur alımı kpss puanı en düşük puan

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde alım yapacağını duyurmuştu. Memur oolarak ihtiyaç olan illerde görevlendirmek üzere 2017 yılında toplamda 54 kişi alınacaktır

* 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6, 7 ve 8 inci bentlerinde belirtilen koşulları taşımak.
* Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, Önlisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.
*Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması.
*Büro Personeli (Merkez ve Taşra): Dört (4) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya iki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.
*Tekniker (Taşra): İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak.
Başvuruları gerçekleştirmek için adayların Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden (*) herhangi birine yalnız bir unvan için, 06-10 Şubat 2017 tarihleri arasında mesai bitimine (saat:17:00) kadar (www.tkgm.gov.tr) adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapmaları gerekmektedir. Adayların daha önceki devlet kurumları başvurularında olduğu gibi başvuruları posta ile kabul edilmeyecektir. Ayrıca birden fazla Bölge Müdürlüğüne ve/veya birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde başvuruların tamamı geçersiz sayılacak bu durumdaki aday atanmış olsa dahi ataması iptal edilecektir. Değerlendirmeler ve atamalar Genel Müdürlükçe yapılacağından, adaylar 22 Bölge Müdürlüğünden istediklerine başvuru yapabilecektir.
Adayların başvuru yaparken yanında getirmesi gereken belgeler arasında Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi KPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı) yer almaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ