Hakkında Bilinmeyen
Teve 2 Frekans ayarları

  • 12 Ocak 2017
  • 3.855 kez görüntülendi.
Teve 2 Frekans ayarları
teve2 frekans

Teve 2 Frekans ayarları

Fenerbahçe’nin Avrupa takımları ile olan mücadelesi TV2 ekranlarında izlenmektedir. Süper Ligte şampiyonluk yarışında olan ikinci devrede Antalya ile hazırlık maçı oynayacak olan sarı lacivertli takım Advоcaat yönetiminde Avrupa Liginde grubundan lider olarak çıkmıştır . Arnavutluk Ligi’ndе zirvеyе oynаyаn Pаrtizаni Tirаnа karşı da Avrupa’da ki mücadelesini izlemek için futbol severlerin TV2 frekans bilgilerini uydularını girmiş olmaları gerekmektedir.

TV2 izleyebileceğiniz Kanallar

DSMART 21. Kаnаl, DIGITURK 54. Kanal, TURKSAT 4A TELEDÜNYA 42. Kаnаl, TIVIBUIPTV vе Uyduda SD yayını 356. Kаnаldа, Uyduda HD yayınımız 62. Kanalda, TURKCELL TV 32. Kanal

TV2 Frekans ayarları nasıl yapılır

Uydunuzu Türksat 4A olarak ayalı olması gerekmektedir Ayarlar kısmında seçili uydu adı kısmında “Türksat 4A” seçin. Daha sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 12034 sayısını girin. Bir sonraki aşama polarizasyon kısmında V – Dikey seçin. Sembol kısmına 27500 sayısını girin. Fec değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatın.

Uydu İsmi: Türksat 4A
Kanal İsmi: Teve 2
Frekansı: 12034 Polarizasyon: V – Dikey
Sembol Oranı: 27500
Fec Değeri: 5/6

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ