Antalya gecelik bayan arkadaş izmir otele gelen bayan arkadaş petshop Mersin eve gelen bayan
Hakkında Bilinmeyen

THY Kabin Memuru Alım Yaş Sınırında Değişiklik Yaptı

admin

admin

  • 05 Ağustos 2022
  • 1.154 kez görüntülendi.

THY personel alımı başvuru şartlarında belirtilen yaş sınırında değişiklik yaptığını açıkladı. THY yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat resmi hesabından açıklama yaptı detaylar haberimizin içeriğinde.

 

THY personel alımı şartlarında değişiklik yaptı. TYH başkanı açıklamada bulundu. Kabin memuru alımı için yaş sınırı değişti. TYH 2022 kabin memuru alımı için başvuru şartları yaş sınırı 18 yaşını tamamlamış olup 30 yaşını doldurmamış olması iken 2023 yılı için bu yaş sınırının 39 a yükseldiği belirtilmiştir.

Bolat konuyla ilgili olarak ‘’ Değerli arkadaşlar Mesajlarınız için teşekkür ediyorum. Doğru bilgiye ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı olmak isterim. Öncelikle, daha önce de belirttiğim gibi staj başvuruları ve açık olan pozisyonlara ilişkin kariyer web sitemizi takip etmeniz gerekmektedir. (kariyer.thy.com) Bu platform dışında yapılan talepler kabul edilmemektedir.

 

2023 yılı için planlamakta olduğumuz kabin, kokpit ve diğer uzmanlık alanlarında birçok pozisyon için de (ilan ettikten sonra) kariyer sitemizi kontrol etmenizi tavsiye ederim. ‘’açıklamasında bulundu.

2023 yılında yapılacak personel alımı ile ilgili hesabı üzerinden bir açıklama yapan Prof. Dr. Ahmet Bolat, bir kullanıcının “kabin memurlarının yaş sınırının gözden geçirilmesi gerektiği” yönündeki ifadelerine de yanıt verdi. Bolat, “Sınırı 39 yaşına çıkarıyoruz” yanıtında bulundu.

Kullanıcı “Umarım kabin memuru alımlarında yaş sınırı batan şirketler düşünüp değerlendirilir” yorumuna yanıt olarak THY başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat Sınır 39 yaşına çıkarıyoruz” diyerek yanıt verdi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ